Alergie a roztoči

Alergie a roztoči

Kde nalezneme prachové roztoče?

V každé domácnosti nejvíce mezi přírodními a syntetickými vlákny!

Alergie a roztoči

Roztoči jsou sami o sobě neškodní, ale jejich výkaly obsahují agresivní alergeny. Výkaly s alergeny se lepí na prachové částice a spolu s nimi se šíří vzduchem!

Stále více lidí trpí alergiemi na domácí prach!

Alergie a roztoči

Řešním proti prachu a roztočům je unikátní čistící systém Rainbow

Alergie a roztoči

Princip RAINBOW® vychází z přírody - vzduch se propírá vodou. RAINBOW® má výkonný motor a turbínu, zabezpečující stále stejný průtok vzduchu, který veškeré nečistoty a prach dopravuje do nádoby s vodou.

Separátor spolu s vířivou vodní lázní zbavuje vzduch špíny a prachu, tím jej čistí a zvlhčuje. Po vyčištění vzduchu se špinavá voda z nádoby jednoduše vylije.

Nejspolehlivější a nejúčinnější je odstranění prachu v domácnosti pomocí čistícího systému RAINBOW e2 - odstraňuje rychle a spolehlivě veškeré mechanické nečistoty včetně nečistot mikroskopických rozměrů jako jsou roztoči a jejich alergeny. Při jeho provozu nedochází na rozdíl od jiných vysavačů k vracení jemného prachu zpět do místnosti. Pravidelným čištěním lůžkovin, klepáním a vysáváním matrací v lůžku se zbavíte všech nečistot a špíny nejjednodušším ale nejúčinnějším způsobem – jejich mechanickým odstraněním.